Rallilaager Lõuna-Eestis möödus edukalt

Samal ajal kui teised kuuma rannailma nautisid siis suundus Kaur Motorsport koos kahe ekipaažiga, Egon Kaur – Annika Arnek ning Priit Koik – Silver Simm, Lõuna-Eesti metsadesse, et läbida kahepäevane treeninglaager.

Laagris sõideti erinevaid testikatseid, mis andsid meie sõitjatele väga väärtuslikke katsekilomeetreid. Esimesed korralikud kilomeetrid said istumise alla ka Egon Kaur ja Annika Arnek.

Egon Kaur sõnas:

“Test läks hästi ja võib lugeda igati edukaks.
Testikatsed sisaldasid endas rohkelt erinevaid elemente ning mõlemad autod pidasid sellele kõigele vastu ilma suuremate probleemideta.”

“Autode seadistamine läks üllatavalt sujuvalt, Spectrum on meile ehitanud suurepärase vedrustuse. “

“Tänu õnnestunud vedrustusele saime ka hea sõidutunde sisse ja
ootame juba põnevusega Lõuna-Eesti rallit, et autod korralikult võistlusolukorras proovile panna.”

Annika Arnek, Egoni kaardilugeja, sõnas:

“Pikk paus on oma jälje jätnud. Test näitas ära kitsaskohad ja millega vaja tööd teha.”

“Õnneks kõik see on treenitav, positiivne emotsioon ja tahtmine on selleks olemas. Egon ja Kaur Motorsport on hakkama saanud suurepärase ralliautoga!”

Priit Koik sõnas:

“Nii mina kui Silver jäime testiga vägagi rahule. Kaur Motorsport on peale Tartu rallit sisse viinud mitu olulist muudatust autos, mis tegi selle tõeliselt nauditavaks.”

“Kahepäevane test andis ettekujutuse auto käitumisest ning ladus meeldiva aluse edasiminekuks. Koostöö Silveriga saavutas ka hoopis uue taseme. Lõpp hea kõik hea!”

FOTOD: Urmo Sibul

Facebook
Twitter