Keskuse tn 11 Sauga alevik, Tori vald, Pärnumaa
+372 5363 6716
info@kaurmotorsport.com

WRC32021

Unistus teha midagi suurt..

Toetajad on alati olnud kõigi meie tegemiste alustala ning seekord ei ole miskit uut – tänu toetajate abile saime teha ühe suure sammu WRC rallide poole. 

Melueste Rautio, meie üks suurimaid toetajaid, on meil aidanud soetada Rally2 klassi auto – Volkswagen Polo GTi R5. Suur töö on selja taga ning suur töö on veel ees. Rally2 klassi autod läbivad rallidel sama kilometraaži, mis Rally1 (WRC) autod. See tähendab seda, et kulud on rallidel üsna suured ning need on samuti vaja katta – iga ralli kohta ca. 30 000€.

Kutsume taaskord toetajaid üles, et aidata meil täita see auk eelarves.

Egon Kaur:

„Fännide panused näitavad nende usku meisse sarnast tulemust korrata ning see annab omakorda kindluse meie toetajatele – fännide toetus on seega olulisem kui kunagi varem ning iga väiksemgi panus on abiks. Usun, et fännid teevad omalt poolt kõik, et saaksime unistused reaalsuseks teha. Ka seekord paneme toetajate nimed auto katusele ning anname neile võimaluse meiega etappidel kaasa sõita.“


Egon Kauri ja Silver Simmi järgmise hooaja eesmärkide täitumist saab toetada panusega arvelduskontole EGON KAUR EE767700771005114576. Selgitus: 2021 MM kingitus.